Basında Op. Dr. Belgin

Hakkari'de

Hakkari'de "Gebe Bilgilendirme Sınıfı"

Haber 7'ye ait olan Hakkari'de "Gebe Bilgilendirme Sınıfı" başlıklı haberde ; Gebe bilgilendirme ve danışmanlığına yönelik hizmetlerde standart uygulamanın gerçekleştirilmesi ve birlikteliğin temini için 2014 yılının eylül ayında Sağlık Bakanlığınca yayınlanan, "Gebe Bilgilendirme Sınıfı Genelgesi" kapsamında, sınıfın geçen yıl şubat ayında açıldığını anımsatan Koçak, şöyle konuştu: devamı haber detayında..
belginkocak.com Yeni yüzüyle yayında!

belginkocak.com Yeni yüzüyle yayında!

Teknolojik yeniliklere ayak uydurmaya çalışarak ve daima sizlere daha kaliteli ve sorunsuz hizmet verebilmek için belginkocak.com yeni trend yüzü, multi cihaz uyumlu ve sağlamlaştırılmış alt yapısı ile yayın hayatına başlamıştır. Artık sitemizi tüm platform ve cihazlarda (TV, bilgisayar, Tablet, Telefon) sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
Koçak Farma'dan Gebelikte Beslenme Kılavuzu

Koçak Farma'dan Gebelikte Beslenme Kılavuzu

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) Başkanı Prof. Dr. Süleyman Cansun Demir, hazırladıkları "Gebelikte Beslenme Kılavuzu"yla, annelerin bebeklerinin daha sağlıklı ve iyi gelişmesi için neler yapmaları gerektiğini öğreneceklerini kaydetti.

Doktorunuza Sorun

Tüm sağlık sorularınızı ve meraklarınızı 7/24 sorabilir, anında yanıt alabilirsiniz.